LABEL-GASORDERFORM-order
Klient indywidualny
Mam butlę 8kg na wymianę
Nie mam butli na wymianę
85 zł
LABEL-GASORDERFORM-gasPriceInfo
Dostawa realizowana jest do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.
Data dokładnej dostawy ustalana jest indywidualnie po złożeniu zamówienia

LABEL-GASORDERFORM-addressData

Butla propan 8kg quick-on


Nowoczesna, ultralekka butla gazowa propan 8 kg firmy GASPOL to wyjątkowy produkt na polskim rynku. Jest wykonana ze specjalnej lekkiej stali i wyposażona w wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego, co sprawia, że pusta waży tylko 5,3 kg, i czyni ją najlżejszą butlą w swojej kategorii. Dzięki zawartości czystego i wydajnego gazu, jakim jest propan, nowa butla ma wszechstronne zastosowanie i może być wykorzystywana o każdej porze roku – idealnie sprawdzi się zarówno zimą w ogrzewaczach gazowych, latem w grillach gazowych, jak i w kuchenkach przez cały rok.

Jej niewielka wysokość (48 cm) sprawia, że idealnie mieści się wewnątrz szafki każdego grilla gazowego, tam gdzie nie wchodzi standardowa butla 11 kg.

Butla jest wyposażona w nowoczesny zawór quick-on, dzięki któremu jej podłączenie do urządzenia jest niezwykle proste i szybkie. Pasują do niej wszystkie reduktory o średnicy 27 mm. Jeśli urządzenie nie jest wyposażone w reduktor tego typu, można go kupić w wybranych sieciach handlowych, u kierowcy lub w sklepie internetowym sklep.gaspol.pl.

Napełnienie:

8

Pojemność wodna:

19,2 l

Wymiary:

480 mm

Średnica zewnętrzna:

300 mm

Waga pustej butli:

5,3 kg

Gwint w zaworze:

Quick-on Ø27

Gwint w butli:

25E

Ciśnienie kontrolne:

3 MPa

LABEL-GASORDERFORM-orderNotes

LABEL-GASORDERFORM-unnecessary